Konya’da bir lokantada patlama

Konya’da bir lokantada patlamanın peşinde meydana çıkan yangında meslek yeri kullanılamaz ışık halkası geldi. Yangında ölen ya da yaralanan olmazken, patlamanın doğalgaz sebebiyle meydana geldiği ihtimali üzerinde duruluyor. Yangınla ilgili soruşturma sürüyor.

Konya’da bir lokantada patlama

Konya’nın merkez Meram ilçesinde, dün saat 23.00 sıralarında yaşanan olayda, iş merkezinin üst katında yer alan lokantada hemen şimdi belirlenemeyen bir sebeple patlama meydana geldi, gerisinde alevler yükseldi.

İhbar üstüne durum yerine itfaiye, polis ve sağlık durumu ekipleri sevk edildi. Patlamanın peşinde çevrede emniyet önlemi alınırken, doğalgaz ve elektrik dağıtım firması görevlileri tarafından doğalgaz ve elektrik panoları kapatıldı.

lay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede kontrol altına aldı. Yangında ölen veya yaralanan olmazken, patlamanın doğalgaz sebebiyle meydana geldiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Yangınla ilgili soruşturma sürüyor.

konya-da-bir-lokantada-patlama-871556-1.

konya-da-bir-lokantada-patlama-871557-1.

İHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede hakiki bir demokrasi ve hür ortamının yeşermesine katkı maddesi arzetmek. böylece abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata devretmek, okurlarımızın daha kaliteli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını temin etmek için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz değil; iyi ancak de değil.

Bundan sonradan da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize bulunma ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Takviye Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir